Posiadamy własną pracownię poligraficzną, ponadto współpracujemy z artystami w dziedzinie rysunku, malarstwa i fotografii. Nasza oferta obejmuje w sporej części sprzedaż projektów graficznych poprzez różnego rodzaju produkty marketingowe jak kubki, proporczyki, T-shirty, poduszki, opaski silikonowe, kalendarze, ulotki, wizytówki, plakaty, banery itp. artykuły reklamowe. Posiadamy bogatą ofertę własnych wzorów, zajmujemy się także projektowaniem grafiki na życzenie.

Istnieje możliwość zakupu samego projektu graficznego na różne cele marketingowe naszych kontrahentów. Dysponujemy profesjonalnym studiem graficznym i niezbędnym doświadczeniem w realizacji wielu skomplikowanych projektów.

Współpracujemy z klubami sportowymi, szkołami, akademiami, agencjami reklamowymi oraz firmami i osobami indywidualnymi. Oferujemy współpracę długoterminową jak i obsługę pojedynczych zleceń. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Nie mamy sztywnego cennika, wszystko zależy od Twoich oczekiwań, wymagań i złożoności projektu graficznego który chciałbyś nam zlecić, dlatego wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie…